Slide image
Slide image
Följ med på nästa bortamatch
Klicka nedan för att läsa mer om hur du
gör för att följa med på nästa resa.

Maila oss

Kontakt

Har du några frågor, tips eller önskemål?

Kontakta den som ansvarar för respektive område.

Använd gärna formuläret här intill.

För att se kontaktinformationen sorterad per styrelsemedlem, klicka här.


Område: - Allmänna frågor om WL
- Media
Ansvarig:

Niclas Wilhelmson,

Ordförande
Mail: ordforande@whitelions.se
Tel: 076-3401956

Område:

- Medlemmar                    
- Ekonomi

- Resor
- Sittplatser

Ansvarig:

Andreas Karlsson

Kassör             
Mail:

medlem@whitelions.se
ekonomi@whitelions.se
resor@whitelions.se
sittplats@whitelions.se

Tel:  

Område:     - Medlemsförmåner
Ansvarig: Martin Sterneling       
Mail: formaner@whitelions.se
Tel:  

Område:    - Souvenirer
Ansvarig:

Fredrik Ahlberg

Mail: souvenirer@whitelions.se
Tel:  

Område:    - TIFO
Ansvarig:

Robert Jussi

Mail: tifo@whitelions.se                   
Tel:  

Område:    

- IT

- Hemsida

Ansvarig: Andreas Jerntved
Mail: it@whitelions.se
Tel:
 
0709-788788

 

 

 

Kontaktinformation till styrelsen 2016/17

 


Niclas Wilhelmson

 

Styrelsepost: Ordförande
Mail:

niclas@whitelions.se

ordforande@whitelions.se

Telefon: 076-3401956

Fredrik Ahlberg

 

Styrelsepost:    Vice ordförande
Mail:

Fredrik Ahlberg

 

Telefon: 0738110220

Andreas Karlsson

 

Styrelsepost: Kassör                            
Mail:

bagarn@whitelions.se

ekonomi@whitelions.se

medlem@whitelions.se

Telefon:  

Christoffer Schön

 

Styrelsepost  Ledamot                         
Mail: foffe@whitelions.se
Telefon:  

Andreas Jerntved

 

Styrelsepost Ledamot                       
Mail:

andreas@whitelions.se

it@whitelions.se

Telefon: 0709-788788

Martin Sterneling

 

Styrelsepost Ledamot                       
Mail: martin@whitelions.se
Telefon:  

Christoffer Lindkvist

 

Styrelsepost Ledamot                       
Mail:  
Telefon:  

Kim Lönn

 

Styrelsepost Ledamot                       
Mail:  
Telefon:  

Robert Jussi

 

Styrelsepost Ledamot                       
Mail:  
Telefon:  

Hampus Evaldh

 

Styrelsepost Första suppleant                
Mail:  
Telefon:  

Martin Karlsson

 

Styrelsepost Andra suppleant                
Mail:  
Telefon: